• Sbor v Heřmanově Městci si připomene 60 let své samostatnosti

29. dubna 2016, 11:48 – V neděli 1. května, přesně po 60 letech, si sbor připomene výročí samostatnosti nejprve bohoslužbami ve sborovém domě a poté přednáškou v Rytířském sále tamního zámku, na kterou srdečně zve hosty a přátele. Kázat a přednášet bude synodní senior Daniel Ženatý.
  • Kurz speciální pastorace - nemocniční kaplan

29. dubna 2016, 11:36 – Univerzita Karlova v Praze Evangelická teologická fakulta a Asociace nemocničních kaplanů otvírají v rámci celoživotního vzdělávání kvalifikační kurz speciální pastorace NEMOCNIČNÍ KAPLAN. Uzávěrka přihlášek je 10.6.2016.
  • Jarní koncert duchovní hudby

10. dubna 2016, 0:08 – V neděli 24. dubna 2016 se bude v 17 hodin v čáslavském evangelickém kostele konat JARNÍ KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY. Vystoupí dechové "TRIO" z Hradce Králové - Michaela Pitrová - hoboj, Rut Brodská - příčná flétna a David Urban - fagot.
  • Skotská neděle v Čáslavi

9. dubna 2016, 23:59 – Farní sbor v Čáslavi srdečně zve na přednášku s názvem "ORKNEJE život a práce farářky na skotských ostrovech". Hosty budou Magdaléna Trgalová s manželem Kamilem a dětmi. Přednáška se uskuteční v neděli 17. dubna v 10,30 po bohoslužbách se skotskými prvky v Komenského síni v Čáslavi.
  • Výzva k dobrovolné sbírce do Fondu solidarity chrudimského seniorátu

3. dubna 2016, 21:23 – Milé sestry a bratři, na základě usnesení 1. zasedání 47. konventu konaného dne 14. listopadu 2015 v Chrudimi se na Vás seniorátní výbor obrací s výzvou k vykonání dobrovolné sbírky do Fondu solidarity našeho seniorátu. Syslem fondu je vzájemná podpora našich sborů při zajišťování plnění odvodů do Personálního fondu.