Videoprocházka po kostelích a modlitebnách se čtením evangelia

• 24 hodin u Salvátora

17. dubna 2019, 21:25 – Věra a Michal Brandovi a mládežníci Seniorátního odboru mládeže připravili na pátek a sobotu 17.-18.5.2019 setkání mladší mládeže Chrudimského seniorátu u Salvátora v Praze. Bližší podrobnosti najdete níže v článku.
  • Seniorátní rodinná neděle 28. dubna ve Džbánově

3. dubna 2019, 12:29 – Seniorátní poradní odbor pro práci s dětmi připravuje seniorátní rodinnou neděli ve Džbánově. Setkání začne bohoslužbami pro děti i dospělé a bude pokračovat pestrým programem pro všechny generace, s kterým se můžete seznámit v další části článku.
  • Jarní seniorátní dny mládeže v Čáslavi 12. - 14. dubna

3. dubna 2019, 11:53 – Rádi bychom vás pozvali na jarní seniorátní dny mládeže do Čáslavi, které se konají 12. - 14. 4. Letošním tématem je Odpovědnost za stvoření. Tentokrát budeme seniorátky pořádat společně s pražským seniorátem, takže se můžete těšit na nové kamarády!
  • 70 let samostatného sboru ČCE v Lanškrouně

27. dubna 2018, 17:11 – Farní sbor ČCE v Lanškrouně zve na slavnost, kterou si ve dnech 12. a 13. května připomene 70 let od vzniku samostatného sboru. Hosty budou také synodní senior Daniel Ženatý a církevní kantor Ladislav Moravetz.
  • Ordinace M. Vejvody v Čáslavi

15. června 2017, 12:42 – Sbor v Čáslavi srdečně zve ke slavnostním bohoslužbám v neděli 25. června, při kterých bude v čáslavském evangelickém kostele synodním seniorem ordinován ke službě Slova a svátostí výpomocný kazatel Michal Vejvoda.