Videoprocházka po kostelích a modlitebnách se čtením evangelia

• Seniorátní mládež a LAN párty ve Sloupnici

5. ledna 2020, 19:00 – Seniorátní odbor mládeže (SOM) zve 24. 1. na seniorátní mládež do Sloupnice, po které bude v sobotu následovat LAN párty. Sejdeme se v pátek v 18:00 na faře k večeři. Po ní bude následovat program Štěpána Esterleho na téma Ztratili jsme dobro?
  • Seniorátní mládež a florbalový turnaj v Pardubicích

18. listopadu 2019, 10:13 – srdečně vás zveme na seniorátní mládež spojenou s florbalovým turnajem! V pátek v 18:00 bude na faře ČCE v Pardubicích další setkání seniorátní mládeže. Po společné večeři bude následovat biblický program s Ladislavem Benešem. Zde na faře bude také možnost přespat do soboty. V sobotu ráno v 9:30 začne každoroční florbalový turnaj, tentokrát v tělocvičně na Střední průmyslové škole chemické v Pardubicích, předpokládaný konec bude kolem 17:00 hodiny.
  • Oslava 150. výročí evangelického kostela v Čáslavi

13. června 2019, 12:02 – Evangelický sbor v Čáslavi zve na oslavu výročí svého kostela. Slavnostní bohoslužby povede synodní senior D. Ženatý, hudbou bude celou slavnost provázet hudební skupina Nsango malamu. Program oslav je v další části článku.
  • 16. ročník Setkání pěveckých sborů chrudimského seniorátu

4. května 2019, 23:11 – Letošní 16. ročník Setkání pěveckých sborů našeho seniorátu se uskuteční v neděli 26. 5. 2019 v 15.00 hodin v Hradišti. Přijďte, čeká vás odpoledne plné radosti ze zpěvu a chuti do společného díla.
  • Sborový den v Pardubicích s připomenutím životního jubilea faráře ThDr. Jiřího Doležala

4. května 2019, 23:08 – Staršovstvo farního sboru v Pardubicích srdečně zve na sborový den v neděli 19. května 2019, při kterém si pardubičtí evangelíci s vděčností připomenou významné životní jubileum bratra faráře Jiřího Doležala. Sborový den začne bohoslužbami od 9 hodin v kostele. Po nich bude následovat proslov jubilanta a setkání v prostorách fary s přípitkem a pohoštěním.