Videoprocházka po kostelích a modlitebnách se čtením evangelia

• 70 let samostatného sboru ČCE v Lanškrouně

27. dubna 2018, 17:11 – Farní sbor ČCE v Lanškrouně zve na slavnost, kterou si ve dnech 12. a 13. května připomene 70 let od vzniku samostatného sboru. Hosty budou také synodní senior Daniel Ženatý a církevní kantor Ladislav Moravetz.
  • Ordinace M. Vejvody v Čáslavi

15. června 2017, 12:42 – Sbor v Čáslavi srdečně zve ke slavnostním bohoslužbám v neděli 25. června, při kterých bude v čáslavském evangelickém kostele synodním seniorem ordinován ke službě Slova a svátostí výpomocný kazatel Michal Vejvoda.
  • Setkání generací a 14. setkání pěveckých sborů

20. května 2017, 22:36 – A neškrtli tu moji oblíbenou? - O novém evangelickém zpěvníku s celocírkevním kantorem ČCE Ladislavem Moravetzem v neděli 11. června 2017 v Čáslavi.
  • Krabice od bot 2015 - děti darují dětem k vánocům

27. listopadu 2015, 19:59 – Naplňte s dětmi prázdnou krabici od bot dětskými dárky k Vánocům a doneste ji na sběrné místo. Dárek dostane některé z dětí z chudých rodin v ČR a určitě mu udělá radost. Své Krabice od bot můžete odevzdávat ve sběrném místě v Diakonii Čáslav. Podrobnosti čtěte dále.
  • Instalace seniorátního jáhna Michala Brandy

17. listopadu 2015, 12:41 – Milé seniorátní společenství, konvent na svém zasedání 14. listopadu zvolil a tím i povolal seniorátního jáhna Michala Brandu. Jsme rádi, že Vás můžeme společně se seniorátním odborem mládeže pozvat na jeho uvedení do služby, které bude při bohoslužbách v Pardubicích 13. prosince od 14.30. Pozvánku najdete v příloze.