• Svolání 3. zasedání 47. konventu Chrudimského seniorátu ČCE

1. října 2017, 14:33 – Na návrh předsednictva konventu svolává seniorátní výbor Chrudimského seniorátu 3. řádné zasedání 47. konventu Chrudimského seniorátu na sobotu 11. listopadu 2017 od 9 hodin do sboru ČCE v Chrudimi
  • Výsledky seniorátního shromáždění Jeronýmovy jednoty v r. 2017

21. září 2017, 15:36 – V poslední červnovou neděli, 25. 6. 2017, jednalo ve Vysokém Mýtě seniorátní shromáždění Jeronýmovy jednoty, tvořené zvolenými zástupci jednotlivých sborů seniorátu. Rozhodlo o rozdělení 1/3 sbírky darů, která byla rozdělena mezi sbory ve Dvakačovicích a v Litomyšli. Žádosti sborů v Bukovce a v Horní Čermné postoupilo seniorátní shromáždění k projednání na ústředním shromáždění JJ v Děčíně.
  • Setkání mládeží chrudimského a poličského seniorátu aneb Seniorátní prase v rámci 5. CHRUPOLU

27. června 2017, 12:03 – SOMy Poličského a Chrudimského seniorátu vás zvou na SENIORÁTNÍ PRASE a tedy již pátý CHRUPOL v Poličce od pátku 30. 6. do neděle 2. 7. V sobotu bude v rámci setkání veřejně přístupná přednáška prof. Jana Sokola "O pravdě, omylu a lži".
  • Ordinace M. Vejvody v Čáslavi

15. června 2017, 12:42 – Sbor v Čáslavi srdečně zve ke slavnostním bohoslužbám v neděli 25. června, při kterých bude v čáslavském evangelickém kostele synodním seniorem ordinován ke službě Slova a svátostí výpomocný kazatel Michal Vejvoda.
  • Grantový systém - proč a jak?

4. června 2017, 0:34 – V sobotu 24. června se bude z iniciativy brněnského SV konat seminář o církevním grantovém systému. Není nicméně určen jen pro brněnský seniorát, zváni jsou zájemci i z dalších seniorátů, kterým bude setkání s předsedou grantové komise jistě také ku prospěchu.