• 16. ročník Setkání pěveckých sborů chrudimského seniorátu

4. května 2019, 23:11 – Letošní 16. ročník Setkání pěveckých sborů našeho seniorátu se uskuteční v neděli 26. 5. 2019 v 15.00 hodin v Hradišti. Přijďte, čeká vás odpoledne plné radosti ze zpěvu a chuti do společného díla.
  • Sborový den v Pardubicích s připomenutím životního jubilea faráře ThDr. Jiřího Doležala

4. května 2019, 23:08 – Staršovstvo farního sboru v Pardubicích srdečně zve na sborový den v neděli 19. května 2019, při kterém si pardubičtí evangelíci s vděčností připomenou významné životní jubileum bratra faráře Jiřího Doležala. Sborový den začne bohoslužbami od 9 hodin v kostele. Po nich bude následovat proslov jubilanta a setkání v prostorách fary s přípitkem a pohoštěním.
  • Setkání kurátorů 2019 a instalace seniorátního kurátora

28. dubna 2019, 16:47 – Setkání kurátorů sborů chrudimského seniorátu proběhne tento rok v sobotu 8. června v Lanškrouně. Na začátku setkání bude synodním kurátorem Vladimírem Zikmundem do instalován do funkce seniorátního kurátora Milan Chyba. V další části bude kromě jiného mluvit senior Jakub Keller o tom, "Co by měl vědět každý presbyter".
  • 24 hodin u Salvátora

17. dubna 2019, 21:25 – Věra a Michal Brandovi a mládežníci Seniorátního odboru mládeže připravili na pátek a sobotu 17.-18.5.2019 setkání mladší mládeže Chrudimského seniorátu u Salvátora v Praze. Bližší podrobnosti najdete níže v článku.
  • Seniorátní rodinná neděle 28. dubna ve Džbánově

3. dubna 2019, 12:29 – Seniorátní poradní odbor pro práci s dětmi připravuje seniorátní rodinnou neděli ve Džbánově. Setkání začne bohoslužbami pro děti i dospělé a bude pokračovat pestrým programem pro všechny generace, s kterým se můžete seznámit v další části článku.