Videoprocházka po kostelích a modlitebnách se čtením evangelia

• Přednáška PhDr. Ivana Gabala v Čáslavi 14. 2. 2020

29. ledna 2020, 0:31 – Srdečně vás zveme do Čáslavi na první přednášku naší místní skupiny České křesťanské akademie - hostem bude PhDr. Ivan Gabal a téma přednášky: 30 let - lehčí než dosud už to asi nebude. Setkání se koná v pátek 14. února 2020 od 17 hodin na evangelické faře.
  • Rozpis repartic pro rok 2020

29. ledna 2020, 0:30 – V sekci Informace a dokumenty najdete rozpis repartic pro r. 2020, jak ho schválil konvent na zasedání v listopadu 2019. V téže sekci najdete také zápis z 1. jednání 48. konventu.
  • Seniorátní mládež a LAN párty ve Sloupnici

5. ledna 2020, 19:00 – Seniorátní odbor mládeže (SOM) zve 24. 1. na seniorátní mládež do Sloupnice, po které bude v sobotu následovat LAN párty. Sejdeme se v pátek v 18:00 na faře k večeři. Po ní bude následovat program Štěpána Esterleho na téma Ztratili jsme dobro?
  • Setkání před Betlémem - představení Divadla Víti Marčíka v Heřmanově Městci

18. listopadu 2019, 10:20 – V pátek 29. listopadu od 17.30 bude v Heřmanově Městci na pozvání evangelického sboru už podruhé se svým divadlem hostovat skvělý jihočeský divadelník Víťa Marčík. Jeho poutavé divadelní umění, které vychází z lidového divadla, mohli mnozí zažít a ocenit před dvěma lety, kdy diváky hrou Moravské pašije vtáhl do velikonočních událostí Kristova ukřižování. Tentokrát ke všem lidem dobré vůle, od malých až po nejstarší, promluví radostný betlémský příběh v divadelním kuse nazvaném „Setkání před Betlémem“.
  • Seniorátní mládež a florbalový turnaj v Pardubicích

18. listopadu 2019, 10:13 – srdečně vás zveme na seniorátní mládež spojenou s florbalovým turnajem! V pátek v 18:00 bude na faře ČCE v Pardubicích další setkání seniorátní mládeže. Po společné večeři bude následovat biblický program s Ladislavem Benešem. Zde na faře bude také možnost přespat do soboty. V sobotu ráno v 9:30 začne každoroční florbalový turnaj, tentokrát v tělocvičně na Střední průmyslové škole chemické v Pardubicích, předpokládaný konec bude kolem 17:00 hodiny.