• Férová snídaně

10. května 2018, 12:39 – V sobotu 12. května od 10 hodin se v Čáslavi na zahradě Diakonie uskuteční již potřetí piknik na podporu pěstitelů – Férová snídaně. Čáslav se tak přidá k více než stovce míst, kde se ve stejný čas sejdou tisíce lidí, aby vyjádřily svůj zájem o pěstitele v zemích Afriky, Asie a Latinské Ameriky.
  • Setkání kurátorů a instalace náměstka seniorátního kurátora

10. května 2018, 10:08 – Letošní setkání kurátorů sborů chrudimského seniorátu proběhne v sobotu 9. června v Hradišti. Jako hosta pozval poradní odbor pro vzdělávání laiků Evu Zadražilovou, náměstkyni synodního kurátora a starostku vysočinské obce Moraveč. Bude mluvit o své zkušenosti z práce ve sboru, v seniorátu a na synodní radě a ve vedení obce. Setkání bude zahájeno instalací nově zvoleného náměstka seniorátního kurátora Jaromíra Drdy.
  • Beseda s Danielem Hermanem ve Dvakačovicích

5. května 2018, 10:22 – "O kultuře a etice, o křesťanských hodnotách a křesťanské politice" s bývalým ministrem kultury a ředitelem Ústavu pro studium totalitních režimů
  • Jarní seniorátní dny v Brandýse nad Orlicí

4. května 2018, 18:33 – Už za týden se můžete těšit na další společné setkání! Na jarní seniorátní dny v Brandýse nad Orlicí, které se budou konat 11. - 13. května.
  • Klavírní koncert v Lanškrouně

3. května 2018, 18:58 – Evangelický sbor v Lanškrouně zve na koncert klavíristky Ráchel Skleničkové, který se bude konat v neděli 20. 5. 2018 od 17.00 v evangelickém kostele v Lanškrouně.