Videoprocházka po kostelích a modlitebnách se čtením evangelia

• Dubnová seniorátní mládež v Litomyšli

18. dubna 2022, 21:34 – Srdečně Vás zveme na páteční seniorátní mládež do Litomyšle (ul. A. Tomíčka 69). Sejdeme se v 18:00 ve sborových prostorách k večeři, poté vyrazíme na vycházku po městě, kterou proložíme zastávkami na biblická zamyšlení. Můžete se těšit také na společný zpěv, povídání a hry. Těšíme se na Vás, Váš SOM chrudimského seniorátu.
  • Světový den porozumění autismu v Čáslavi 2.4.2022

1. dubna 2022, 8:59 – V sobotu 2. dubna bude Světový den porozumění autismu. Letos si ho připomínáme spolu s Diakonií (střediskem i školou), Dobročinným spolkem Marta a Českou křesťanskou akademií i v Čáslavi, a to nejen vyvěšením modré vlajky na faře, budově Diakonie, radnice a přidala se i nemocnice, ale také různými doprovodnými akcemi.
  • Jarní seniorátní dny ve Vysokém Mýtě

15. března 2022, 8:15 – Zveme vás na volební seniorátní dny do Vysokého Mýta, které se budou konat 18. - 20. března. Zahájíme je v 18:00 večeří, biblický program na páteční večer si pro nás připraví místní farář Petr Peňáz, v sobotu dopoledne se můžeme těšit na povídání vojenského kaplana Jiřího Zedníčka, hlavním odpoledním programem bude volba nového SOMu.
  • Svolání 3. zasedání 48. konventu chrudimského seniorátu

15. října 2021, 15:03 – Na návrh předsednictva konventu svolává seniorátní výbor chrudimského seniorátu 3. řádné zasedání 48. konventu na sobotu 6. listopadu 2021 od 9 hodin do sboru ČCE v Chrudimi.
  • (RE)START! - Seniorátní mládež 29. - 31. 10.

13. října 2021, 14:26 – SOM chrudimského seniorátu zve mládežníky na seniorátní mládež, která se po dlouhé době nebude odehrávat jen na monitorech: (RE)START! 29. - 31. 10. ve Sloupnici.