Chrudimský seniorát ČCE

Vítejte na webu Chrudimského seniorátu Českobratrské církve evangelické

 • Zrušeno: Koncert skupiny Svatopluk v Čáslavi

  19. května 2018, 10:00 – Ze zdravotních důvodů je KONCERT ZRUŠEN.
 • Večer s hostem Josefem Šlerkou v Čáslavi

  10. května 2018, 12:40 – Ve středu 16. května 2018 v 18:30 vás zveme na další večer s hostem z cyklu "Jak funguje moc", hostem je ředitel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky, odborník na analýzu dat ze sociálních sítí, vysokoškolský pedagog na Karlově univerzitě Josef Šlerka, bude mluvit na téma "Moc médií a média moci", následovat bude diskuse.
 • Férová snídaně

  10. května 2018, 12:39 – V sobotu 12. května od 10 hodin se v Čáslavi na zahradě Diakonie uskuteční již potřetí piknik na podporu pěstitelů – Férová snídaně. Čáslav se tak přidá k více než stovce míst, kde se ve stejný čas sejdou tisíce lidí, aby vyjádřily svůj zájem o pěstitele v zemích Afriky, Asie a Latinské Ameriky.
 • Setkání kurátorů a instalace náměstka seniorátního kurátora

  10. května 2018, 10:08 – Letošní setkání kurátorů sborů chrudimského seniorátu proběhne v sobotu 9. června v Hradišti. Jako hosta pozval poradní odbor pro vzdělávání laiků Evu Zadražilovou, náměstkyni synodního kurátora a starostku vysočinské obce Moraveč. Bude mluvit o své zkušenosti z práce ve sboru, v seniorátu a na synodní radě a ve vedení obce. Setkání bude zahájeno instalací nově zvoleného náměstka seniorátního kurátora Jaromíra Drdy.
 • Beseda s Danielem Hermanem ve Dvakačovicích

  5. května 2018, 10:22 – "O kultuře a etice, o křesťanských hodnotách a křesťanské politice" s bývalým ministrem kultury a ředitelem Ústavu pro studium totalitních režimů