• Setkání kurátorů 3. 6. 2017 v Chrudimi

14. května 2017, 21:34 – Letošní setkání kurátorů sborů Chrudimského seniorátu ČCE se uskuteční v sobotu 3. června 2017 od 9:00 hod. ve sboru v Chrudimi.
  • Podzimní pobyt pro seniory v evangelickém středisku v Chotěboři

9. května 2017, 23:55 – Poradní odbor křesťanské služby Chrudimského seniorátu ČCE zve na podzimní pobyt pro seniory v evangelickém středisku v Chotěboři od 2. září do 9. září 2017.
  • Seniorátní dny mládeže v Litomyšli

22. dubna 2017, 18:53 – Rádi bychom Vás pozvali na Jarní dny mládeže Chrudimského a Královehradeckého seniorátu, které se konají 28. až 30. dubna v Litomyšli na faře ČCE. Začínat budeme páteční večeří v 18. hodin, končit budeme bohoslužbami v neděli.
  • Sborový den v Chrudimi s J. Dusem

20. dubna 2017, 17:02 – Chrudimský sbor zve na jarní sborový den v neděli 23. dubna s hostem Mgr. Janem Dusem, ředitelem střediska humanitární a rozvojové spolupráce Diakonie ČCE
  • Jeronýmova jednota - sbírka, žádosti, seniorátní shromáždění JJ

19. dubna 2017, 23:57 – S odkazem na dopis Ústředního představenstva Jeronýmovy jednoty k vyhlášení celocírkevní sbírky HDL a sbírky darů informuje seniorátní představenstvo všechny sbory Chrudimského seniorátu o letošní sbírce a možnostech jejího využití. I letos chceme touto cestou všechny povzbudit k bratrské solidaritě s dílem, které má v naší církvi dlouholetou tradici. Tak jako v letech minulých budou vybrané peníze rozděleny potřebným sborům na stavební opravy budov.