• 11. setkání z cyklu Základy teologického vzdělání 19. 4. v Pardubicích

8. dubna 2015, 15:45 – Jedenáctá přednáška z tříletého vzdělávacího cyklu má téma "Vyznání víry v dějinách církve". Pokusí se odpovědět na otázky, proč vůbec vyznání víry, jaká vyznání existují a jakou mají podobu od nejstarších dob až po současnost.
  • Sbírka darů Jeronýmovy jednoty v r. 2015

31. března 2015, 22:37 – Od velikonoc do konce května bude opět probíhat po celé církvi sbírka darů JJ. I letos chceme touto cestou všechny povzbudit k bratrské solidaritě s dílem, které má v naší církvi dlouholetou tradici.
  • Instalace seniorátního výboru v Horní Čermné

31. března 2015, 22:11 – V neděli 22. března byli v Horní Čermné instalování senior Jakub Keller, náměstek seniora Jan Plecháček, náměstek seniorátního kurátora Jan Horák a 2. náhradník SV z řad presbyterů Jan Marek.
  • Jarní dny mládeže v Lozicích

29. března 2015, 21:43 – Na víkend 17. - 19. dubna připravil Seniorátní odbor pro mládež letošní jarní dny mládeže, tentokrát v Lozicích. Hlavním tématem bude "Rozhodnutí v životě křesťana".
  • Květná neděle v Čáslavi

23. března 2015, 13:55 – V neděli 29. 3. zve farní sbor v Čáslavi na setkání setkání s výtvarníkem, pedagogem, básníkem, textařem a zpěvákem kapely N.V.Ú. akademickým sochařem Štěpánem Málkem.