• Z kostela do světa a zase zpátky

3. září 2015, 20:59 – Během letošního Setkání všech generací Chrudimského seniorátu, které se bude konat 20. září 2015 v Pardubicích, bychom se chtěli společně zamýšlet nad tím, jakými způsoby se může naše křesťanská víra uplatňovat ve světě kolem nás, kde by mohla a měla „být vidět,“ jak bychom se mohli plodně a nadějně setkávat s lidmi, kteří mají o církvi a křesťanské víře někdy jen nejasné představy.
  • Koncert pro Mistra Jana v Heřmanově Městci

31. srpna 2015, 16:40 – Osobnost Jana Husa, jehož si letos obzvláště připomínáme, zaujala i herce Alfréda Strejčka. Husovi proto věnoval jeden ze svých pořadů nazvaný „Koncert pro Mistra Jana“, který v neděli 27. 9. provede v Heřmanově Městci spolu s violoncellistkou Margit Koláčkovou.
  • Husův rok v Čáslavi - koncert hudební skupiny “VOX HUMANA“

13. srpna 2015, 11:05 – Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Čáslavi srdečně zve na koncert hudební skupiny “VOX HUMANA“ (Pocta pro Jana Husa) v neděli 20. září 2015 v 17 hodin.
  • Jobova zvěst - výstava fotografií v České Třebové

30. června 2015, 9:31 – Evangelický sbor v České Třebové zve na na výstavu význačného fotografa Jana Šibíka do kostela ČCE v České Třebové na Trávníku.
  • 13. setkání z cyklu Základy teologického vzdělání 7. 6. v Pardubicích

3. června 2015, 16:47 – Třináctá přednáška z tříletého vzdělávacího cyklu na téma "Bůh a jeho stvoření" se bude zabývat centrálními otázkami křesťanské věrouky na základě prvního článku Apoštolského vyznání víry "Věřím v Boha ... Stvořitele".