Společně ve Džbánově v sobotu 17. 9. 2022

25. srpna 2022, 20:21

Milí přátelé, přijměte pozvání do Džbánova (u Ústí nad Orlicí) na poprázdninové setkání, které plánujeme na sobotu 17. 9. 2022. Setkání začne bohoslužbami v místním evangelickém kostele, program pro dospělé bude pokračovat přednáškou psychologa a souběžně bude připraven program pro děti. Odpoledne pak bude prostor pro zpívání, povídání, prostě společenství. Více v další části pozvánky, kde najdete i pozvánku ve formě plakátku.

Začneme v 10 hodin bohoslužbami v místním evangelickém kostele, které povede farář Filip Šimonovský.

Na 11. hodinu si psycholog Jan Szutkowski připravil přednášku na téma: Proč děti lžou. Mgr. Szutkowski působí v Centru rodinné terapie Fakultní nemocnice Motol. Souběžně budou mít svůj program děti.

Posilněni řízkem s bramborovou kaší (ale pamatujeme i na vegetariány) se můžeme těšit na odpoledne s hudbou, společným zpíváním, povídáním, nasloucháním.

Přijeďte všichni: mladí, starší, nejmladší i nejstarší!

Mládež se sejde už pátek v 18:00 a hostem bude také Filip Šimonovský.

Přihlašujte se prosím do 11. září nejlépe přes Google dokument, nebo na mail mich.branda@gmail.com, kde nezapomeňte uvést, zda preferujete vegetariánskou variantu oběda.

Moc děkuji džbánovským za pomoc a zázemí a těším se na setkání!

Michal Branda