Celocírkevní výzvy k podávání žádostí na podporu financování diakonických a rozvojových projektů

10. srpna 2016, 12:02

Letošní zasedání synodu schválilo grantový systém na podporu financování diakonických a rozvojových projektů v rámci naší církve. Cílem je využití části finančních náhrad, které ČCE dostává na základě smlouvy o majetkovém vyrovnání se státem, k rozvoji činnosti sborů, aby se tak mohla církev lépe naplňovat své poslání ve společnosti. Termín pro podávání žádostí je do 15. října 2016.

Synodní rada ve spolupráci s grantovou komisí tímto vyhlásila výzvy na podávání žádostí o podporu projektů pro rok 2017 v oblastech:
a) Rozvoj sborů, výchova a vzdělávání
b) Diakonická práce
c) Evangelické tábory pro děti a mládež

Podrobnější informace k zaměření jsou uvedeny v jednotlivých výzvách a Pravidlech grantového systému. Pokyny k vyplnění žádostí jsou uvedeny na samostatném listu v žádostech, které jsou připraveny k jednotlivým výzvám. Žádáme Vás, abyste obsahu všech dokumentů věnovali patřičnou pozornost.
Termín pro podávání žádostí je do 15. října 2016, 16:00 hod.
Všechny potřebné dokumenty jsou ke stažení na www.e-cirkev.cz v sekci Ústřední církevní kancelář/Praktické informace pro sbory.